Lista zbiorów

FILTRY
Znaleziono wyników: 329 wyczyść sortowanie
Strona 1 z 4      First Previous 1 2 3 4 Next Last
Lp. Nazwa taks. (łac.)/ Nazwa taks. (pol.) / Stanowisko Data zbioru Region
1 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Babia Góra) 2010-08-18 Babiogórski Park Narodowy
2 Cerastium alpinum L. s. s. - Rogownica alpejska (Babia Góra) 2010-08-18 Babiogórski Park Narodowy
3 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Babia Góra) 2010-09-04 Babiogórski Park Narodowy
4 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Babia Góra) 2011-08-13 Babiogórski Park Narodowy
5 Cerastium alpinum L. s. s. - Rogownica alpejska (Babia Góra) 2011-08-14 Babiogórski Park Narodowy
6 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Babia Góra) 2011-08-27 Babiogórski Park Narodowy
7 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Babia Góra) 2012-07-28 Babiogórski Park Narodowy
8 Cerastium alpinum L. s. s. - Rogownica alpejska (Babia Góra) 2013-01-22 Babiogórski Park Narodowy
9 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Babia Góra) 2012-08-16 Babiogórski Park Narodowy
10 Angelica palustris (Besser) Hoffm. - Starodub łąkowy (Barcin, okolica wsi Pturek) 2011-08-29 województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie
11 Angelica palustris (Besser) Hoffm. - Starodub łąkowy (Barcin, okolica wsi Pturek) 2012-09-01 województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie
12 Angelica palustris (Besser) Hoffm. - Starodub łąkowy (Dalewo nad Jeziorem Mórka) 2011-10-03 województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie
13 Angelica palustris (Besser) Hoffm. - Starodub łąkowy (Dalewo nad Jeziorem Mórka) 2012-10-07 województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie
14 Melica transsilvanica L. - Perłówka siedmiogrodzka (Dobromierz) 2011-07-26 województwo dolnośląskie
15 Melica transsilvanica L. - Perłówka siedmiogrodzka (Dobromierz) 2012-07-21 województwo dolnośląskie
16 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Dolina Kleśnicy) 2011-07-10 województwo dolnośląskie
17 Delphinium elatum L. - Ostróżka wyniosła (Dolina Kleśnicy) 2011-08-01 województwo dolnośląskie
18 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Dolina Kleśnicy) 2012-12-07 województwo dolnośląskie
19 Delphinium elatum L. - Ostróżka wyniosła (Dolina Kleśnicy) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
20 Carex parviflora Host. - Turzyca czarna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2011-10-26 Tatrzański Park Narodowy
21 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2011-10-26 Tatrzański Park Narodowy
22 Veronica alpina L. - Przetacznik alpejski (Dolina Litworowa (Tatry)) 2011-10-26 Tatrzański Park Narodowy
23 Carex parviflora Host. - Turzyca czarna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
24 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
25 Veronica alpina L. - Przetacznik alpejski (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-22 Tatrzański Park Narodowy
26 Campanula serrata (Kit.) Hendrych - Dzwonek piłkowany (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2011-10-25 Tatrzański Park Narodowy
27 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2011-09-07 Tatrzański Park Narodowy
28 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2012-08-20 Tatrzański Park Narodowy
29 Galium valdepilosum Heinr. Braun - Przytulia stepowa (Góra Radunia) 2011-08-05 województwo dolnośląskie
30 Galium valdepilosum Heinr. Braun - Przytulia stepowa (Góra Radunia) 2012-09-23 województwo dolnośląskie
31 Muscari comosum (L.) Mill. - Szafirek miękkolistny (Góra Wapniarka w Korwiarkach,) 2011-07-11 województwo dolnośląskie
32 Muscari comosum (L.) Mill. - Szafirek miękkolistny (Góra Wapniarka w Korwiarkach,) 2012-06-07 województwo dolnośląskie
33 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Góry Izerskie (Rezerwat przyrody "Torfowiska "Doliny Izery")) 2010-08-18 województwo dolnośląskie
34 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Góry Izerskie (Rezerwat przyrody "Torfowiska "Doliny Izery")) 2011-08-01 województwo dolnośląskie
35 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Góry Izerskie (Rezerwat przyrody "Torfowiska "Doliny Izery")) 2012-08-05 województwo dolnośląskie
36 Saxifraga sponhemica C.C.Gmel. (decipiens Ehrh.) - Skalnica zwodnicza (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2010-08-03 województwo dolnośląskie
37 Gentianella bohemica Skalický - Goryczuszka czeska (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2011-10-20 województwo dolnośląskie
38 Saxifraga sponhemica C.C.Gmel. (decipiens Ehrh.) - Skalnica zwodnicza (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2011-08-02 województwo dolnośląskie
39 Saxifraga sponhemica C.C.Gmel. (decipiens Ehrh.) - Skalnica zwodnicza (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2012-07-17 województwo dolnośląskie
40 Gentianella bohemica Skalický - Goryczuszka czeska (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2012-09-23 województwo dolnośląskie
41 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2009-09-08 Karkonoski Park Narodowy
42 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2009-09-29 Karkonoski Park Narodowy
43 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2010-09-18 Karkonoski Park Narodowy
44 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2010-08-21 Karkonoski Park Narodowy
45 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2012-09-13 Karkonoski Park Narodowy
46 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2011-09-14 Karkonoski Park Narodowy
47 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2012-09-20 Karkonoski Park Narodowy
48 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2012-09-20 Karkonoski Park Narodowy
49 Aconitum callibotryon (=syn. Aconitum plicatum) - Tojad sudecki, mocny (Hala pod Śnieżnikiem (Śnieżnicki Park Krajobrazowy)) 2011-08-24 województwo dolnośląskie
50 Aconitum callibotryon (=syn. Aconitum plicatum) - Tojad sudecki, mocny (Hala pod Śnieżnikiem (Śnieżnicki Park Krajobrazowy)) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
51 Aconitum callibotryon (=syn. Aconitum plicatum) - Tojad sudecki, mocny (Hala pod Śnieżnikiem (Śnieżnicki Park Krajobrazowy)) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
52 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala Pod Strzechą Akademicką) 2009-09-27 Karkonoski Park Narodowy
53 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala Pod Strzechą Akademicką) 2010-09-07 Karkonoski Park Narodowy
54 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala Pod Strzechą Akademicką) 2011-09-07 Karkonoski Park Narodowy
55 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala Pod Strzechą Akademicką) 2012-09-21 Karkonoski Park Narodowy
56 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala pod Łabskim Szczytem) 2009-09-27 Karkonoski Park Narodowy
57 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala pod Łabskim Szczytem) 2010-09-08 Karkonoski Park Narodowy
58 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala pod Łabskim Szczytem) 2011-09-18 Karkonoski Park Narodowy
59 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala pod Łabskim Szczytem) 2012-09-29 Karkonoski Park Narodowy
60 Campanula serrata (Kit.) Hendrych - Dzwonek piłkowany (Hala Rycerzowa Beskid Żywiecki) 2011-09-10 województwo śląskie
61 Campanula serrata (Kit.) Hendrych - Dzwonek piłkowany (Hala Rycerzowa Beskid Żywiecki) 2012-09-08 województwo śląskie
62 Campanula serrata (Kit.) Hendrych - Dzwonek piłkowany (Hala Rycerzowa Beskid Żywiecki) 2010-09-13 województwo śląskie
63 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Hel, Mierzeja Helska, Pomorskie) 2010-07-25 województwo pomorskie
64 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Hel, Mierzeja Helska, Pomorskie) 2011-07-24 województwo pomorskie
65 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Hel, Mierzeja Helska, Pomorskie) 2012-07-14 województwo pomorskie
66 Euphrasia minima - Świetlik maleńki (Kamienista Tatry) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
67 Euphrasia minima - Świetlik maleńki (Kamienista Tatry) 2011-10-15 Tatrzański Park Narodowy
68 Angelica palustris (Besser) Hoffm. - Starodub łąkowy (Kcynia) 2011-08-29 województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie
69 Angelica palustris (Besser) Hoffm. - Starodub łąkowy (Kcynia) 2012-09-01 województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie
70 Gentiana cruciata L. - Goryczka krzyżowa (Klecza (Park Krajobrazowy Doliny Bobru)) 2011-08-18 województwo dolnośląskie
71 Gentiana cruciata L. - Goryczka krzyżowa (Klecza (Park Krajobrazowy Doliny Bobru)) 2012-08-11 województwo dolnośląskie
72 Rubus chamaemorus L. - Malina moroszka (Kluki, Słowiński PN) 2010-08-06 województwo pomorskie
73 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2011-10-27 Tatrzański Park Narodowy
74 Rhodiola rosea L. - Różeniec górski (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2011-08-30 Tatrzański Park Narodowy
75 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2012-09-22 Tatrzański Park Narodowy
76 Rhodiola rosea L. - Różeniec górski (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2012-08-24 Tatrzański Park Narodowy
77 Rhodiola rosea L. - Różeniec górski (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2010-09-20 Tatrzański Park Narodowy
78 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Małego Stawu) 2009-09-16 Karkonoski Park Narodowy
79 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Kocioł Małego Stawu) 2009-08-04 Karkonoski Park Narodowy
80 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Kocioł Małego Stawu) 2009-08-13 Karkonoski Park Narodowy
81 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Kocioł Małego Stawu) 2009-08-21 Karkonoski Park Narodowy
82 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Małego Stawu) 2010-08-18 Karkonoski Park Narodowy
83 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Kocioł Małego Stawu) 2010-07-28 Karkonoski Park Narodowy
84 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Kocioł Małego Stawu) 2010-08-21 Karkonoski Park Narodowy
85 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Małego Stawu) 2011-08-08 Karkonoski Park Narodowy
86 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Kocioł Małego Stawu) 2011-07-27 Karkonoski Park Narodowy
87 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Kocioł Małego Stawu) 2011-07-29 Karkonoski Park Narodowy
88 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Kocioł Małego Stawu) 2011-08-04 Karkonoski Park Narodowy
89 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Kocioł Małego Stawu) 2010-07-16 Karkonoski Park Narodowy
90 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Kocioł Małego Stawu) 2012-07-30 Karkonoski Park Narodowy
91 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Kocioł Małego Stawu) 2012-07-30 Karkonoski Park Narodowy
92 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Kocioł Małego Stawu) 2012-08-10 Karkonoski Park Narodowy
93 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Małego Stawu) 2012-09-05 Karkonoski Park Narodowy
94 Salix lapponum - Wierzba lapońska (Kocioł Małego Stawu - wierzchowina powyżej) 2009-07-03 Karkonoski Park Narodowy
95 Salix lapponum - Wierzba lapońska (Kocioł Małego Stawu - wierzchowina powyżej) 2010-07-16 Karkonoski Park Narodowy
96 Salix lapponum - Wierzba lapońska (Kocioł Małego Stawu - wierzchowina powyżej) 2011-07-08 Karkonoski Park Narodowy
97 Salix lapponum - Wierzba lapońska (Kocioł Małego Stawu - wierzchowina powyżej) 2012-07-10 Karkonoski Park Narodowy
98 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Wielkiego Stawu) 2009-08-30 Karkonoski Park Narodowy
99 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Wielkiego Stawu) 2010-08-22 Karkonoski Park Narodowy
100 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Wielkiego Stawu) 2011-08-08 Karkonoski Park Narodowy
Wyników na stronę: 25 | 50 | 100
Strona 1 z 4      First Previous 1 2 3 4 Next Last