Lista zbiorów

FILTRY
Znaleziono wyników: 329 wyczyść sortowanie
Strona 2 z 4      First Previous 1 2 3 4 Next Last
Lp. Nazwa taks. (łac.)/ Nazwa taks. (pol.) / Stanowisko Data zbioru Region
101 Pinguicula vulgaris L. - Tłustosz zwyczajny (Zieleniec, Góry Orlickie) 2011-08-31 województwo dolnośląskie
102 Aconitum callibotryon (=syn. Aconitum plicatum) - Tojad sudecki, mocny (Hala pod Śnieżnikiem (Śnieżnicki Park Krajobrazowy)) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
103 Aconitum callibotryon (=syn. Aconitum plicatum) - Tojad sudecki, mocny (Hala pod Śnieżnikiem (Śnieżnicki Park Krajobrazowy)) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
104 Anemone sylvestris L. - Zawilec wielkokwiatowy (Żelazno (masyw góry Słupiec Dolny Śląsk)) 2012-07-19 województwo dolnośląskie
105 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Góry Izerskie (Rezerwat przyrody "Torfowiska "Doliny Izery")) 2012-08-05 województwo dolnośląskie
106 Campanula barbata L - Dzwonek brodaty (Śnieżnik Kłodzki (Rezerwat przyrody)) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
107 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Torfowisko pod Zieleńcem) 2012-07-19 województwo dolnośląskie
108 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Źródliska Kleśnicy) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
109 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Dolina Kleśnicy) 2012-12-07 województwo dolnośląskie
110 Cirsium acaule - Ostrożeń bezłodygowy (Kudowa Zdrój przy osiedlu Kudowa-Zakrze) 2012-08-18 województwo dolnośląskie
111 Delphinium elatum L. - Ostróżka wyniosła (Dolina Kleśnicy) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
112 Galium anisophyllon Vill. - Przytulia nierównolistna (Pulinka (Rezerwat "Jaskinia Niedźwiedzia")) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
113 Galium valdepilosum Heinr. Braun - Przytulia stepowa (Góra Radunia) 2012-09-23 województwo dolnośląskie
114 Gentianella bohemica Skalický - Goryczuszka czeska (Zieleniec, Góry Orlickie) 2012-09-23 województwo dolnośląskie
115 Gentiana cruciata L. - Goryczka krzyżowa (Klecza (Park Krajobrazowy Doliny Bobru)) 2012-08-11 województwo dolnośląskie
116 Montia fontana L. - Zdrojek błyszczacy/źródlany (Północne stoki Śnieżnika) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
117 Montia fontana L. - Zdrojek błyszczacy/źródlany (Lasocki Grzbiet Dolny Śląsk) 2012-08-18 województwo dolnośląskie
118 Muscari comosum (L.) Mill. - Szafirek miękkolistny (Wrocław - okolice mostów Jagiellońskich) 2012-06-07 województwo dolnośląskie
119 Muscari comosum (L.) Mill. - Szafirek miękkolistny (Góra Wapniarka w Korwiarkach,) 2012-06-07 województwo dolnośląskie
120 Pinguicula vulgaris L. - Tłustosz zwyczajny (Zieleniec, Góry Orlickie) 2012-07-17 województwo dolnośląskie
121 Phyteuma orbiculare L. - Zerwa kulista (Zielone Ludowe) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
122 Pulsatilla pratensis (L.) Mill. - Sasanka łąkowa (Miękinia) 2012-06-07 województwo dolnośląskie
123 Rhynchospora fusca L. - Przygiełka brunatna (Torfowisko pod Węglińcem) 2012-09-27 województwo dolnośląskie
124 Saxifraga sponhemica C.C.Gmel. (decipiens Ehrh.) - Skalnica zwodnicza (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2012-07-17 województwo dolnośląskie
125 Scabiosa lucida L. - Driakiew lśniąca (Pulinka (Rezerwat "Jaskinia Niedźwiedzia")) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
126 Scheuchzeria palustris L - Bagnica torfowa (Torfowisko pod Zieleńcem) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
127 Sesleria tatrae (Degen) Deyl. - Sesleria tatrzańska (Pulinka (Rezerwat "Jaskinia Niedźwiedzia")) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
128 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Torfowisko pod Zieleńcem) 2012-03-08 województwo dolnośląskie
129 Melica transsilvanica L. - Perłówka siedmiogrodzka (Sady Górne) 2012-07-21 województwo dolnośląskie
130 Melica transsilvanica L. - Perłówka siedmiogrodzka (Dobromierz) 2012-07-21 województwo dolnośląskie
131 Melica transsilvanica L. - Perłówka siedmiogrodzka (Zbocza Góry Krzyżowej (Strzegom)) 2012-07-21 województwo dolnośląskie
132 Gentianella bohemica Skalický - Goryczuszka czeska (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2012-09-23 województwo dolnośląskie
133 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Zachodnie Zbocze Śnieżnika) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
134 Pulsatilla vernalis (L.) Mill. - Sasanka wiosenna (Wrota Chałubińskiego) 2010-07-31 Tatrzański Park Narodowy
135 Campanula serrata (Kit.) Hendrych - Dzwonek piłkowany (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2011-10-25 Tatrzański Park Narodowy
136 Carex parviflora Host. - Turzyca czarna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2011-10-26 Tatrzański Park Narodowy
137 Cochlearia tatrae Borbas - Warzucha tatrzańska (Mięguszowiecki Szczyt Czarny Tatry) 2011-10-27 Tatrzański Park Narodowy
138 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2011-10-26 Tatrzański Park Narodowy
139 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2011-10-27 Tatrzański Park Narodowy
140 Veronica alpina L. - Przetacznik alpejski (Dolina Litworowa (Tatry)) 2011-10-26 Tatrzański Park Narodowy
141 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2011-09-07 Tatrzański Park Narodowy
142 Saxifraga oppositifolia L. - Skalnica naprzeciwlistna (Szpiglasowa Przełącz) 2011-09-02 Tatrzański Park Narodowy
143 Rhodiola rosea L. - Różeniec górski (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2011-08-30 Tatrzański Park Narodowy
144 Pulsatilla slavica G. Reuss - Sasanka słowacka (Koryciska Wielkie) 2011-06-27 Tatrzański Park Narodowy
145 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Sarnia Skała) 2010-04-07 Tatrzański Park Narodowy
146 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Sarnia Skała) 2011-03-30 Tatrzański Park Narodowy
147 Cotoneaster tomentosus (Ait.) Lindl. - Irga kutnerowata (Koński Żleb Tatry) 2012-08-08 Tatrzański Park Narodowy
148 Pulsatilla slavica G. Reuss - Sasanka słowacka (Koryciska Wielkie) 2012-06-29 Tatrzański Park Narodowy
149 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2012-08-20 Tatrzański Park Narodowy
150 Campanula serrata (Kit.) Hendrych - Dzwonek piłkowany (Stoki Machajówki) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
151 Euphrasia minima - Świetlik maleńki (Kamienista Tatry) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
152 Carex parviflora Host. - Turzyca czarna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
153 Cochlearia tatrae Borbas - Warzucha tatrzańska (Mięguszowiecki Szczyt Czarny Tatry) 2012-09-22 Tatrzański Park Narodowy
154 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
155 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2012-09-22 Tatrzański Park Narodowy
156 Veronica alpina L. - Przetacznik alpejski (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-22 Tatrzański Park Narodowy
157 Saxifraga oppositifolia L. - Skalnica naprzeciwlistna (Szpiglasowa Przełącz) 2012-08-06 Tatrzański Park Narodowy
158 Rhodiola rosea L. - Różeniec górski (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2012-08-24 Tatrzański Park Narodowy
159 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Sarnia Skała) 2012-03-13 Tatrzański Park Narodowy
160 Pulsatilla slavica G. Reuss - Sasanka słowacka (Koryciska Wielkie) 2010-07-02 Tatrzański Park Narodowy
161 Saxifraga oppositifolia L. - Skalnica naprzeciwlistna (Szpiglasowa Przełącz) 2010-07-31 Tatrzański Park Narodowy
162 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Zbocze Małołęczyńskie) 2010-08-18 Tatrzański Park Narodowy
163 Rhodiola rosea L. - Różeniec górski (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2010-09-20 Tatrzański Park Narodowy
164 Euphrasia minima - Świetlik maleńki (Kamienista Tatry) 2011-10-15 Tatrzański Park Narodowy
165 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Wielkie Torfowisko Batorowskie) 2010-03-29 Park Narodowy Gór Stołowych
166 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Wielkie Torfowisko Batorowskie) 2011-03-24 Park Narodowy Gór Stołowych
167 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Wielkie Torfowisko Batorowskie) 2011-11-07 Park Narodowy Gór Stołowych
168 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Wielkie Torfowisko Batorowskie) 2012-03-09 Park Narodowy Gór Stołowych
169 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Mały Śnieżny Kocioł (Żleb bazaltowy)) 2009-08-05 Karkonoski Park Narodowy
170 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2009-09-08 Karkonoski Park Narodowy
171 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Wielki Śnieżny Kocioł (Żleb kryształowy)) 2009-09-15 Karkonoski Park Narodowy
172 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Łomniczki) 2009-08-29 Karkonoski Park Narodowy
173 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Małego Stawu) 2009-09-16 Karkonoski Park Narodowy
174 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Wielkiego Stawu) 2009-08-30 Karkonoski Park Narodowy
175 Allium victorialis - Czosnek siatkowaty (Mały Śnieżny Kocioł) 2009-09-12 Karkonoski Park Narodowy
176 Arabis alpina - Gęsiówka alpejska (Mały Śnieżny Kocioł) 2009-07-03 Karkonoski Park Narodowy
177 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2009-09-29 Karkonoski Park Narodowy
178 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Murawy wysokogórskie koło Domu Śląskiego) 2009-09-27 Karkonoski Park Narodowy
179 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala pod Łabskim Szczytem) 2009-09-27 Karkonoski Park Narodowy
180 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala Pod Strzechą Akademicką) 2009-09-27 Karkonoski Park Narodowy
181 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Wielki Śnieżny Kocioł) 2009-09-15 Karkonoski Park Narodowy
182 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Mały Śnieżny Kocioł (Żleb bazaltowy)) 2009-07-03 Karkonoski Park Narodowy
183 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Wielki Śnieżny Kocioł (Żleb kryształowy)) 2009-08-10 Karkonoski Park Narodowy
184 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Kocioł Małego Stawu) 2009-08-04 Karkonoski Park Narodowy
185 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Równia Pod Śnieżką) 2009-08-27 Karkonoski Park Narodowy
186 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Torfowisko nad Kotłem Wielkiego Stawu) 2009-08-27 Karkonoski Park Narodowy
187 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Torfowisko pod Smogornią) 2009-08-27 Karkonoski Park Narodowy
188 Gentianella campestris L.  Borner - Goryczuszka polna (Mały Śnieżny Kocioł (Żleb bazaltowy)) 2009-09-10 Karkonoski Park Narodowy
189 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Mały Śnieżny Kocioł -zachodnia krawędź) 2009-08-05 Karkonoski Park Narodowy
190 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Mały Śnieżny Kocioł - na dnie) 2009-08-13 Karkonoski Park Narodowy
191 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Kocioł Małego Stawu) 2009-08-13 Karkonoski Park Narodowy
192 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Torfowowisko na zachód od Kotła Wielkiego Stawu) 2009-08-13 Karkonoski Park Narodowy
193 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Kocioł Małego Stawu) 2009-08-21 Karkonoski Park Narodowy
194 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Kocioł Łomniczki) 2009-09-22 Karkonoski Park Narodowy
195 Pimpinella saxifraga subsp. rupestris - Biedrzeniec mniejszy skalny (Mały Śnieżny Kocioł (Żyła bazaltowa)) 2009-09-09 Karkonoski Park Narodowy
196 Salix lapponum - Wierzba lapońska (Kocioł Małego Stawu - wierzchowina powyżej) 2009-07-03 Karkonoski Park Narodowy
197 Salix lapponum - Wierzba lapońska (Kocioł Wielkiego Stawu -zachodnia krawędź) 2009-07-03 Karkonoski Park Narodowy
198 Saxifraga moschata Wulfen subsp. basaltica Braun-Blanq - Skalnica darniowa bazaltowa (Mały Śnieżny Kocioł – żleb bazaltowy) 2009-08-05 Karkonoski Park Narodowy
199 Saxifraga bryoides L. - Skalnica mchowata (Mały Śnieżny Kocioł – żleb bazaltowy) 2009-08-05 Karkonoski Park Narodowy
200 Saxifraga nivalis L. - Skalnica śnieżna (Mały Śnieżny Kocioł – żleb bazaltowy) 2009-08-13 Karkonoski Park Narodowy
Wyników na stronę: 25 | 50 | 100
Strona 2 z 4      First Previous 1 2 3 4 Next Last