Lista zbiorów

FILTRY
Znaleziono wyników: 329
Strona 3 z 4      First Previous 1 2 3 4 Next Last
Lp. Nazwa taks. (łac.)/ Nazwa taks. (pol.) / Stanowisko Data zbioru Region
201 Potamogeton polygonifolius Pourr. - Rdestnica podługowata (Zielonka) 2011-11-06 województwo dolnośląskie
202 Gentiana cruciata L. - Goryczka krzyżowa (Klecza (Park Krajobrazowy Doliny Bobru)) 2011-08-18 województwo dolnośląskie
203 Saxifraga sponhemica C.C.Gmel. (decipiens Ehrh.) - Skalnica zwodnicza (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2011-08-02 województwo dolnośląskie
204 Pulsatilla pratensis (L.) Mill. - Sasanka łąkowa (Miękinia) 2011-07-01 województwo dolnośląskie
205 Muscari comosum (L.) Mill. - Szafirek miękkolistny (Góra Wapniarka w Korwiarkach,) 2011-07-11 województwo dolnośląskie
206 Muscari comosum (L.) Mill. - Szafirek miękkolistny (Wrocław - okolice mostów Jagiellońskich) 2011-05-25 województwo dolnośląskie
207 Montia fontana L. - Zdrojek błyszczacy/źródlany (Lasocki Grzbiet Dolny Śląsk) 2011-08-30 województwo dolnośląskie
208 Montia fontana L. - Zdrojek błyszczacy/źródlany (Północne stoki Śnieżnika) 2011-08-31 województwo dolnośląskie
209 Phyteuma orbiculare L. - Zerwa kulista (Zielone Ludowe) 2011-07-19 województwo dolnośląskie
210 Galium valdepilosum Heinr. Braun - Przytulia stepowa (Góra Radunia) 2011-08-05 województwo dolnośląskie
211 Rhynchospora fusca L. - Przygiełka brunatna (Torfowisko pod Węglińcem) 2011-10-13 województwo dolnośląskie
212 Pinguicula vulgaris L. - Tłustosz zwyczajny (Zieleniec, Góry Orlickie) 2011-08-31 województwo dolnośląskie
213 Cotoneaster tomentosus (Ait.) Lindl. - Irga kutnerowata (Koński Żleb Tatry) 2012-08-08 Tatrzański Park Narodowy
214 Pulsatilla slavica G. Reuss - Sasanka słowacka (Koryciska Wielkie) 2012-06-29 Tatrzański Park Narodowy
215 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2012-08-20 Tatrzański Park Narodowy
216 Linaria odora (M. Bieb.) Fisch. - Lnica wonna (Mierzeja Łebska - Czołpino) 2012-08-21 województwo pomorskie
217 Aconitum callibotryon (=syn. Aconitum plicatum) - Tojad sudecki, mocny (Hala pod Śnieżnikiem (Śnieżnicki Park Krajobrazowy)) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
218 Aconitum callibotryon (=syn. Aconitum plicatum) - Tojad sudecki, mocny (Hala pod Śnieżnikiem (Śnieżnicki Park Krajobrazowy)) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
219 Anemone sylvestris L. - Zawilec wielkokwiatowy (Żelazno (masyw góry Słupiec Dolny Śląsk)) 2012-07-19 województwo dolnośląskie
220 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Góry Izerskie (Rezerwat przyrody "Torfowiska "Doliny Izery")) 2012-08-05 województwo dolnośląskie
221 Campanula barbata L - Dzwonek brodaty (Śnieżnik Kłodzki (Rezerwat przyrody)) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
222 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Torfowisko pod Zieleńcem) 2012-07-19 województwo dolnośląskie
223 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Źródliska Kleśnicy) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
224 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Dolina Kleśnicy) 2012-12-07 województwo dolnośląskie
225 Cirsium acaule - Ostrożeń bezłodygowy (Kudowa Zdrój przy osiedlu Kudowa-Zakrze) 2012-08-18 województwo dolnośląskie
226 Delphinium elatum L. - Ostróżka wyniosła (Dolina Kleśnicy) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
227 Galium anisophyllon Vill. - Przytulia nierównolistna (Pulinka (Rezerwat "Jaskinia Niedźwiedzia")) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
228 Galium valdepilosum Heinr. Braun - Przytulia stepowa (Góra Radunia) 2012-09-23 województwo dolnośląskie
229 Gentianella bohemica Skalický - Goryczuszka czeska (Zieleniec, Góry Orlickie) 2012-09-23 województwo dolnośląskie
230 Gentiana cruciata L. - Goryczka krzyżowa (Klecza (Park Krajobrazowy Doliny Bobru)) 2012-08-11 województwo dolnośląskie
231 Montia fontana L. - Zdrojek błyszczacy/źródlany (Północne stoki Śnieżnika) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
232 Montia fontana L. - Zdrojek błyszczacy/źródlany (Lasocki Grzbiet Dolny Śląsk) 2012-08-18 województwo dolnośląskie
233 Muscari comosum (L.) Mill. - Szafirek miękkolistny (Wrocław - okolice mostów Jagiellońskich) 2012-06-07 województwo dolnośląskie
234 Muscari comosum (L.) Mill. - Szafirek miękkolistny (Góra Wapniarka w Korwiarkach,) 2012-06-07 województwo dolnośląskie
235 Pinguicula vulgaris L. - Tłustosz zwyczajny (Zieleniec, Góry Orlickie) 2012-07-17 województwo dolnośląskie
236 Phyteuma orbiculare L. - Zerwa kulista (Zielone Ludowe) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
237 Pulsatilla pratensis (L.) Mill. - Sasanka łąkowa (Miękinia) 2012-06-07 województwo dolnośląskie
238 Rhynchospora fusca L. - Przygiełka brunatna (Torfowisko pod Węglińcem) 2012-09-27 województwo dolnośląskie
239 Saxifraga sponhemica C.C.Gmel. (decipiens Ehrh.) - Skalnica zwodnicza (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2012-07-17 województwo dolnośląskie
240 Scabiosa lucida L. - Driakiew lśniąca (Pulinka (Rezerwat "Jaskinia Niedźwiedzia")) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
241 Scheuchzeria palustris L - Bagnica torfowa (Torfowisko pod Zieleńcem) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
242 Sesleria tatrae (Degen) Deyl. - Sesleria tatrzańska (Pulinka (Rezerwat "Jaskinia Niedźwiedzia")) 2012-07-25 województwo dolnośląskie
243 Allium victorialis - Czosnek siatkowaty (Mały Śnieżny Kocioł) 2012-08-28 Karkonoski Park Narodowy
244 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Łomniczki) 2012-09-21 Karkonoski Park Narodowy
245 Arabis alpina - Gęsiówka alpejska (Mały Śnieżny Kocioł) 2012-07-11 Karkonoski Park Narodowy
246 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Murawy wysokogórskie koło Domu Śląskiego) 2012-09-21 Karkonoski Park Narodowy
247 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala pod Łabskim Szczytem) 2012-09-29 Karkonoski Park Narodowy
248 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Hala Pod Strzechą Akademicką) 2012-09-21 Karkonoski Park Narodowy
249 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Wielki Śnieżny Kocioł (Żleb kryształowy)) 2012-08-22 Karkonoski Park Narodowy
250 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Kocioł Małego Stawu) 2012-07-30 Karkonoski Park Narodowy
251 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Mały Śnieżny Kocioł (Żleb bazaltowy)) 2012-08-02 Karkonoski Park Narodowy
252 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Równia Pod Śnieżką) 2012-08-05 Karkonoski Park Narodowy
253 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Torfowisko pod Smogornią) 2012-07-05 Karkonoski Park Narodowy
254 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Torfowisko nad Kotłem Wielkiego Stawu) 2012-07-05 Karkonoski Park Narodowy
255 Euphrasia minima - Świetlik maleńki (Murawy wysokogórskie koło Domu Śląskiego) 2012-09-21 Karkonoski Park Narodowy
256 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Mały Śnieżny Kocioł -zachodnia krawędź) 2012-07-30 Karkonoski Park Narodowy
257 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Kocioł Małego Stawu) 2012-07-30 Karkonoski Park Narodowy
258 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Torfowowisko na zachód od Kotła Wielkiego Stawu) 2012-07-10 Karkonoski Park Narodowy
259 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Kocioł Małego Stawu) 2012-08-10 Karkonoski Park Narodowy
260 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Kocioł Łomniczki) 2012-08-10 Karkonoski Park Narodowy
261 Pimpinella saxifraga subsp. rupestris - Biedrzeniec mniejszy skalny (Mały Śnieżny Kocioł (Żyła bazaltowa)) 2012-09-20 Karkonoski Park Narodowy
262 Rhodiola rosea L. - Różeniec górski (Mały Śnieżny Kocioł – żleb bazaltowy) 2012-08-20 Karkonoski Park Narodowy
263 Saxifraga moschata Wulfen subsp. basaltica Braun-Blanq - Skalnica darniowa bazaltowa (Mały Śnieżny Kocioł – żleb bazaltowy) 2012-08-02 Karkonoski Park Narodowy
264 Salix lapponum - Wierzba lapońska (Kocioł Małego Stawu - wierzchowina powyżej) 2012-07-10 Karkonoski Park Narodowy
265 Salix lapponum - Wierzba lapońska (Kocioł Wielkiego Stawu -zachodnia krawędź) 2012-07-10 Karkonoski Park Narodowy
266 Saxifraga bryoides L. - Skalnica mchowata (Mały Śnieżny Kocioł) 2012-08-02 Karkonoski Park Narodowy
267 Saxifraga nivalis L. - Skalnica śnieżna (Mały Śnieżny Kocioł – żleb bazaltowy) 2012-09-02 Karkonoski Park Narodowy
268 Saxifraga oppositifolia L. - Skalnica naprzeciwlistna (Mały Śnieżny Kocioł) 2012-07-11 Karkonoski Park Narodowy
269 Campanula bohemica Hruby in Polivka, Domin & Podp. - Dzwonek karkonoski (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2012-09-20 Karkonoski Park Narodowy
270 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Mały Śnieżny Kocioł (Żleb bazaltowy)) 2012-09-20 Karkonoski Park Narodowy
271 Galium sudeticum Tausch - Przytulia sudecka (Grzęda nad Śnieżnymi Kotłami) 2012-09-20 Karkonoski Park Narodowy
272 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Małego Stawu) 2012-09-05 Karkonoski Park Narodowy
273 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Mały Śnieżny Kocioł - na dnie) 2012-08-30 Karkonoski Park Narodowy
274 Gentianella campestris L.  Borner - Goryczuszka polna (Mały Śnieżny Kocioł (Żleb bazaltowy)) 2012-08-20 Karkonoski Park Narodowy
275 Euphrasia minima - Świetlik maleńki (Mały Śnieżny Kocioł (Żyła bazaltowa)) 2012-09-20 Karkonoski Park Narodowy
276 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Wielki Śnieżny Kocioł) 2012-09-20 Karkonoski Park Narodowy
277 Campanula serrata (Kit.) Hendrych - Dzwonek piłkowany (Stoki Machajówki) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
278 Euphrasia minima - Świetlik maleńki (Kamienista Tatry) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
279 Carex parviflora Host. - Turzyca czarna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
280 Cochlearia tatrae Borbas - Warzucha tatrzańska (Mięguszowiecki Szczyt Czarny Tatry) 2012-09-22 Tatrzański Park Narodowy
281 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-23 Tatrzański Park Narodowy
282 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2012-09-22 Tatrzański Park Narodowy
283 Veronica alpina L. - Przetacznik alpejski (Dolina Litworowa (Tatry)) 2012-09-22 Tatrzański Park Narodowy
284 Saxifraga oppositifolia L. - Skalnica naprzeciwlistna (Szpiglasowa Przełącz) 2012-08-06 Tatrzański Park Narodowy
285 Rhodiola rosea L. - Różeniec górski (Kobylarzowy Żleb Tatry) 2012-08-24 Tatrzański Park Narodowy
286 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Masyw Pilska, Polana Cebulowa) 2012-08-17 województwo śląskie
287 Allium victorialis - Czosnek siatkowaty (Masyw Pilska, Polana Cebulowa) 2012-08-17 województwo śląskie
288 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Babia Góra) 2012-07-28 Babiogórski Park Narodowy
289 Cerastium alpinum L. s. s. - Rogownica alpejska (Babia Góra) 2013-01-22 Babiogórski Park Narodowy
290 Pedicularis hacquetii Graf - Gnidosz Hacqueta (Babia Góra) 2012-08-16 Babiogórski Park Narodowy
291 Laserpitium archangelica Wulfen - Okrzyn jeleni (Północny stok Babiej Góry) 2012-09-27 Babiogórski Park Narodowy
292 Apium nodiflorum (L.) Lag. - Seler węzłobaldachowy (Królów gm. Trzebiel) 2012-10-16 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
293 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Przytor gm. Świnoujście) 2012-07-19 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
294 Plantago coronopus L. - Babka pierzasta (Krasibór gm. Świnoujście) 2012-09-20 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
295 Puccinellia maritima (Hudson) Parl. - Mannica nadmorska (Wyspa Chrząszczewska) 2012-09-20 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
296 Stipa borysthenica Klokov - Ostnica piaskowa (Stara Rudnica) 2012-05-29 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
297 Stipa joannis Čelak. - Ostnica Jana (Rezerwat Pamięcin) 2012-06-10 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
298 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Sarnia Skała) 2012-03-13 Tatrzański Park Narodowy
299 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Torfowisko Puścizna Mała) 2012-03-14 województwo małopolskie
300 Pinus x rhaetica Brügger - Sosna drzewokosa (Wielkie Torfowisko Batorowskie) 2012-03-09 Park Narodowy Gór Stołowych
Wyników na stronę: 25 | 50 | 100
Strona 3 z 4      First Previous 1 2 3 4 Next Last