Lista zbiorów

FILTRY
Znaleziono wyników: 329 wyczyść sortowanie
Strona 3 z 14      First Previous 1 2 3 4 5 Next Last
Lp. Nazwa taks. (łac.)/ Nazwa taks. (pol.) / Stanowisko Data zbioru Region
51 Saxifraga oppositifolia L. - Skalnica naprzeciwlistna (Mały Śnieżny Kocioł) 2010-07-16 Karkonoski Park Narodowy
52 Gnaphalium supinum L. - Szarota drobna (Kocioł Małego Stawu) 2010-07-16 Karkonoski Park Narodowy
53 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Wielki Śnieżny Kocioł) 2010-07-20 Karkonoski Park Narodowy
54 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Przytor gm. Świnoujście) 2010-07-24 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
55 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Hel, Mierzeja Helska, Pomorskie) 2010-07-25 województwo pomorskie
56 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Kocioł Małego Stawu) 2010-07-28 Karkonoski Park Narodowy
57 Pulsatilla vernalis (L.) Mill. - Sasanka wiosenna (Wrota Chałubińskiego) 2010-07-31 Tatrzański Park Narodowy
58 Saxifraga oppositifolia L. - Skalnica naprzeciwlistna (Szpiglasowa Przełącz) 2010-07-31 Tatrzański Park Narodowy
59 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Torfowisko pod Zieleńcem) 2010-08-03 województwo dolnośląskie
60 Saxifraga sponhemica C.C.Gmel. (decipiens Ehrh.) - Skalnica zwodnicza (Góry Stołowe pod Rogową Kopą) 2010-08-03 województwo dolnośląskie
61 Campanula barbata L - Dzwonek brodaty (Śnieżnik Kłodzki (Rezerwat przyrody)) 2010-08-04 województwo dolnośląskie
62 Rubus chamaemorus L. - Malina moroszka (Kluki, Słowiński PN) 2010-08-06 województwo pomorskie
63 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Równia Pod Śnieżką) 2010-08-11 Karkonoski Park Narodowy
64 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Torfowisko nad Kotłem Wielkiego Stawu) 2010-08-11 Karkonoski Park Narodowy
65 Carex magellanica Lam. - Turzyca patagońska (Torfowisko pod Smogornią) 2010-08-11 Karkonoski Park Narodowy
66 Pedicularis sudetica Willd. - Gnidosz sudecki (Torfowowisko na zachód od Kotła Wielkiego Stawu) 2010-08-11 Karkonoski Park Narodowy
67 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Wielki Śnieżny Kocioł (Żleb kryształowy)) 2010-08-12 Karkonoski Park Narodowy
68 Cardamine amara ssp. opizii - Rzeżucha gorzka Opiza (Babia Góra) 2010-08-18 Babiogórski Park Narodowy
69 Cerastium alpinum L. s. s. - Rogownica alpejska (Babia Góra) 2010-08-18 Babiogórski Park Narodowy
70 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Kocioł Małego Stawu) 2010-08-18 Karkonoski Park Narodowy
71 Betula nana L. - Brzoza karłowata (Góry Izerskie (Rezerwat przyrody "Torfowiska "Doliny Izery")) 2010-08-18 województwo dolnośląskie
72 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Zbocze Małołęczyńskie) 2010-08-18 Tatrzański Park Narodowy
73 Cardamine resedifolia L. - Rzeżucha rezedolistna (Mały Śnieżny Kocioł (Żleb bazaltowy)) 2010-08-19 Karkonoski Park Narodowy
74 Allium sibiricum - Czosnek syberyjski (Masyw Pilska, Polana Cebulowa) 2010-08-20 województwo śląskie
75 Allium victorialis - Czosnek siatkowaty (Masyw Pilska, Polana Cebulowa) 2010-08-20 województwo śląskie
Wyników na stronę: 25 | 50 | 100
Strona 3 z 14      First Previous 1 2 3 4 5 Next Last