Lista zbiorów

FILTRY
Znaleziono wyników: 329 wyczyść sortowanie
Strona 5 z 14      First Previous 3 4 5 6 7 Next Last
Lp. Nazwa taks. (łac.)/ Nazwa taks. (pol.) / Stanowisko Data zbioru Region
101 Gentianella campestris L.  Borner - Goryczuszka polna (Mały Śnieżny Kocioł (Żleb bazaltowy)) 2012-08-20 Karkonoski Park Narodowy
102 Cotoneaster tomentosus (Ait.) Lindl. - Irga kutnerowata (Koński Żleb Tatry) 2012-08-08 Tatrzański Park Narodowy
103 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2011-09-07 Tatrzański Park Narodowy
104 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Dolina Tomanowa (Rzędy Tomanowe)) 2012-08-20 Tatrzański Park Narodowy
105 Ranunculus oreophilus M. Bieb. - Jaskier skalny (Zbocze Małołęczyńskie) 2010-08-18 Tatrzański Park Narodowy
106 Linaria odora (M. Bieb.) Fisch. - Lnica wonna (Mierzeja Łebska - Czołpino) 2011-08-14 województwo pomorskie
107 Linaria odora (M. Bieb.) Fisch. - Lnica wonna (Mierzeja Łebska - Czołpino) 2012-08-21 województwo pomorskie
108 Rubus chamaemorus L. - Malina moroszka (Kluki, Słowiński PN) 2010-08-06 województwo pomorskie
109 Puccinellia maritima (Hudson) Parl. - Mannica nadmorska (Wyspa Chrząszczewska) 2010-09-18 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
110 Puccinellia maritima (Hudson) Parl. - Mannica nadmorska (Wyspa Chrząszczewska) 2012-09-20 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
111 Laserpitium archangelica Wulfen - Okrzyn jeleni (Północny stok Babiej Góry) 2011-10-04 Babiogórski Park Narodowy
112 Laserpitium archangelica Wulfen - Okrzyn jeleni (Północny stok Babiej Góry) 2012-09-27 Babiogórski Park Narodowy
113 Stipa joannis Čelak. - Ostnica Jana (Rezerwat Pamięcin) 2011-05-21 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
114 Stipa joannis Čelak. - Ostnica Jana (Rezerwat Pamięcin) 2012-06-10 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
115 Stipa borysthenica Klokov - Ostnica piaskowa (Stara Rudnica) 2011-06-14 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
116 Stipa borysthenica Klokov - Ostnica piaskowa (Stara Rudnica) 2012-05-29 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
117 Cirsium acaule - Ostrożeń bezłodygowy (Kudowa Zdrój przy osiedlu Kudowa-Zakrze) 2011-08-20 województwo dolnośląskie
118 Cirsium acaule - Ostrożeń bezłodygowy (Kudowa Zdrój przy osiedlu Kudowa-Zakrze) 2012-08-18 województwo dolnośląskie
119 Delphinium elatum L. - Ostróżka wyniosła (Dolina Kleśnicy) 2011-08-01 województwo dolnośląskie
120 Delphinium elatum L. - Ostróżka wyniosła (Dolina Kleśnicy) 2012-07-01 województwo dolnośląskie
121 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Przytor gm. Świnoujście) 2010-07-24 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
122 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Hel, Mierzeja Helska, Pomorskie) 2010-07-25 województwo pomorskie
123 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Hel, Mierzeja Helska, Pomorskie) 2011-07-24 województwo pomorskie
124 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Rezerwat przyrody Mechelińskie Łąki) 2011-07-24 województwo pomorskie
125 Elymus farctus (Viv.) Runemark ex Melderis - Perz sitowy (Przytor gm. Świnoujście) 2011-07-14 województwo zachodniopomorskie i lubuskie
Wyników na stronę: 25 | 50 | 100
Strona 5 z 14      First Previous 3 4 5 6 7 Next Last